Şehir:

Istanbul

Medeni Durum:

Dul-boşanma

Etnik Köken:

Kürt

Çocuk Durumu:

Var,benimle yaşamıyor

Burç:

Aslan

Yaş:

40

Boy:

1.70

Beden:

Orta Ölçülerde

Aranan Yaş:

26-40 Arası

Sigara Kullanımı:

Evet

Alkol Kullanımı:

Hayır

Eğitim Durumu:

Lise

Meslek:

Özel-sektör

Aylık Gelir:

?!?

TL

Kendime Ait Ev:

Yok

Araba:

Yok

Merhabalar, ben Hüseyin. burada olmamın amacı hakkım olan kısmetimi bulmaktır. yalandan nefret ederim. niyetim karşılıklı uyum içinde mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak.
ben: kişisel bakımına ve temizliğine önem veren. hayattan ne istediğini bilen merhametli zeki cömert anlayışlı mizahi yönü iyi gelişmiş romantik insan psikolojisinden iyi anlayan. kadınına değer veren sahip çıkan ve koruyup kollayan. kadınını mutlu ve tatmin edecek fiziki yeterliliğe sahip olan. insani vicdani ve ahlaki değerlerin hayatın her alanında olması gerektiğine inanan biriyim.
kriterlerim:
yalan söylemeyen. kendi kararlarını kendi veren. duygu ve düşüncelerin de samimi dürüst ve kararlı olan. hayatına dair kararlarını kendi verebilen. sadece dişiliğine değil. kişiliğine de güvenen. maddi menfaat ve çıkar peşinde olmayan. cimri ve kibirli olmayan. insan için akıl beden ve ruh sağlığının paradan daha önemli ve değerli olduğuna inanan. kişisel bakımına ve yaşam alanının temizliğine önem veren. gözü ve gönlü tok olan. merhametli vefakar ve de vicdan sahibi bir hanımefendi olması.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir