Tabule

Evlilikte refah saygı güven arıyorum adım maria tunus asıllı bir bayanım. Bursa da yaşıyorum. ben açık sözlü yalan sevmeyen pozitif düşünen biriyim ciddi olanlar yazsın. Anlayışlı ve sevgisini göstermeyi seven bir insanım ilgili ahlaklı Tanrı korkusu olan merhametli bir eş isterim
Ne Arıyorum: Boyu uzun şefkatli eşini yitirmiş ya da boşanmış, Beni sevecek ve kıymet verecek birini temenni ediyorum.

Bursa da Evlilik, Bursa da Evlilik Sitesi, Bursa da Evlilik Siteleri, 

Bursa da Evlilik, Bursa da Evlilik Sitesi, Bursa da Evlilik Siteleri,
Cinsiyeti türbanlı sevgili
Çağdaş Hali Ayrılmış
Ülke Türkiye
Şehir Bursa
İlçe Yıldırım
Genel Bilgiler
Boyu 1.65 santimetre
Kilosu 57 kilo
Vücut Tipi Düzgüsel
Göz Rengi Yeşil
Saç Rengi Kahve
Fizyolojik Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lise
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Kimle Yaşıyor? Ailemle
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Çocuk İsteği Neredeyse düşünmedim
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Koç
Iyi mi Bir Kişiliğe Haiz? Açık Görüşlü, Ailesine Düşkün, Duygusal, Tutkulu, Komik, Kıskanç, Duygusal, Akıllı
Konuşmuş olduğu Diller Diğeri
Kuran-ı Kerim Okumayı biliyorum fakat fırsat bulamıyorum
Namaz Kılmaya çalışıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacca gitmedim
Mezhebi Hanefi
Aramış olduğu Kişinin Yaş Aralığı
20-48
Çağdaş Hali Asla Evlenmemiş
Vücut Tipi Farketmez
Göz Rengi Farketmez
Saç Rengi Farketmez
Fizyolojik Engeli Hayır
Eğitim Durumu Önlisans, Lisans, Lisans Üstü
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Evladı Olmasın
Sigara Farketmez
Alkol Kesinlikle Almasın
Evleneceği Kişide Aramış olduğu Özellikler Saygı, Sevgi, Güven, Hoşgörü, Gelir Uyumu, İyi Vakit Geçirme, Zeka Uyumu
Evleneceği Kişinin Memleketinde Yaşamayı Tercih Ediyor mu? Belirtmek İstemiyorum
Namaz Kılmaya çalışsın
Mezhebi Farketmez

Dünyanın her yerinden giren kullananların bulunmuş olduğu Birevlilik Söyleşi odaları’na bağlanıp, Keyifli ve kaliteli parasız Söyleşi yapabilirsiniz.

 
Üyelik gerekmemektedir, rumuz belirleyip ”Sohbete Bağlan” sekmesine tıklamanız sohbete bağlanmanız için yeterlidir.
 
Birevlilik adresine çeşitli bölgeler den bağlanabilirsiniz bunlardan günümüzde populer olan uygulamalar ve mobil tarayıcılar ile bağlanabileceğiniz adresler aşağıda belirtilmiştir.

 
Akıllı cihazlar kullananların kolaylıkla söyleşi odalarımıza bağlanabileceği uygulamalardır.
 
 
 
 
 
Söyleşi
Sohbete başla
Kullanıcı Adınız
Şifreniz (var ise)
mobil söyleşi
Mobil Söyleşi Sitesi
 
Söyleşi odalarının güvenilir olması,ve doğru kişilerle sağlıklı diyaloglar kişiye daima yarar sağlar. Şuursuzca hareket etmek kendini vakalara kaptırmak tamamen bağımlılık getirir.
 
Bu yüzden daima kaliteli Söyleşi siteleri tercih edilmelidir. Bu Söyleşi odalarının en başlangıcında da heralde Birevlilik gelmektedir. Güvenilir olması onu daima bir basamak önde tutmaktadır. Gerek kullanım açısından gerekse kaliteli yönetim ekibiyle bu farkını yansıtmıştır. Bir taraftan keyifle söyleşi ederken, bir taraftan oyun kanallarından keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Ek olarak Radyo kanalından da sevdiklerinize daime güzel şarkı isteklerinde bulunabilirsiniz.
 
Güvenilir bir ortamda Parasız mobil söyleşi yapmak ve yeni insanoğlu tanımak her insanoğlunun hakkı. Bu hakkınızı en iyi şekilde değerlendirmek için Söyleşi sayfam daima doğru adrestir. İş yerinizde ve evinizde güvenle bağlanabileceğiniz bir ortam arıyorsanız sizin doğru adres olacaktır.
 
Ek olarak cep telefonunuzla da rahatça kullanabileceğiniz mobil chat uygulamamızı indirerek sevdiklerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Şunu da unutmamak lazım Söyleşi siteleri daima emeğe saygı duyan bir platformdur.
 
Asla cinsiyet, yaş, şehir gözetmeksizin hizmet sunmaktadır. Sohbeti eğlenceye, gırgır,şamataya cevirebilen ender sunucu olan Birevlilik’te sizde yerinizi almak istiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz.
 
Söyleşi Odaları
Söyleşi etmek kimi süre dertleşmek için, kimi süre bir dost bulmak için ve bazende aşk aramak için değişik sebebleriniz olabilir söyleşi etmek için arayışlarınız ortak olan bir söyleşi arkadaşı bulabilirsiniz. Söyleşi odalarında binlerce kullanıcıdan rastgele bir kişiye tıklayıp kim bilir alınyazısı arkadaşınızı bulabilirsiniz.
 
Sürpriz insanlarla karşılaşabileceğiniz söyleşi sitesine bağlanmak oldukça kolay kendinize bir kullanıcı adı seçip bağlan sekmesine tıklamanız kafi olacaktır. Üye olmanıza gerek kalmamıştır üye olmadan söyleşi edebilirsiniz eğer üye olup bir gizyazı belirlediyseniz bağlanırken şifrenizi yazmalısınız eğer nickinizi kayıt etmemiş iseniz gizyazı yazmanıza gerek kalmamıştır direk sohbete odasına bağlanabilirsiniz.
 
Sanalın yaşamımıza girmesiyle beraber bilgisayar başlangıcında geçirdiğimiz zaman giderek artmaya başladı. Organik olarak bu haliyle bazı toplumsal sınıfların ortaya çıkmasına sebep olmuştur. İnterneti iş amaçlı kullananlar ve Söyleşi amaçlı kullananlar. Sanırım çoğumuz Söyleşi amaçlı kullanan kitle oluyoruz.
 
Zamanımızın çoğunu Söyleşi ederek ve yeni insanoğlu tanıyarak geçiriyoruz. Kim bilir küçük bir ihtimal kendini dışarıda ifade edemeyen insanoğlu bu söyleşi odaları yardımıyla daha da toplumsal hale gelebilir.
 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir