SOHBET MOBIL ODALARI

     
                    SOHBET Mobil Odaları 

Ben seher Ben bir kamu kuruluşunda çalışan, inançlı , içinde Tanrı korkusu olan , yalandan nefret eden ve akdeniz bölgesinde yaşayan bir bayanım. Daha ilkin evlenmedim .Annem ve babamla beraber yaşıyorum. Yaşamı seven , vakalara mümkün olduğunca pozitif bakmaya çalışan bir insanım. Karamsar değilimdir.
Ne arıyorum: Samimi, dürüst , içinde Tanrı korkusu olan , ileriye dönük ciddi düşünen bir bey arıyorum. Evlilikte yaşamı paylaşmayı ilke edinecek ve çocuk problemi olmayan birisi olsun isterim. Şu demek oluyor ki ben asla evlenmedim , karşımdaki insan da evlenmiş ve ayrılmış olsa bile çocuk sahibi olmamış birisi olsun isterim. Ek olarak yaşamda huzura herşeyden oldukça ehemmiyet veren birisi olmasını yeğlerim. Evliliğin de hayırlısını arzuluyorum. Çoğumuz için herşeyin hayırlısı olsun.
Görünüm
evlilik Şekeri
Boyum: 161 – 165 santimetre (63,1 – 65,0 inch)
Göz rengim: Kahverengi
Saç rengim: Kahverengi
Figürüm: Orta
Ağırlığım: 66 – 70 kilo (143.4 – 154.3 lbs)
Yaşam
Modern durumum: Bekar
Beslenmem: Sıhhatli besleniyorum
Sigara durumum: Evet, sürekli
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Türkçe
Egzersiz durumum: Düzgüsel
Kim ile yaşıyorsun?: Anne/babamla yaşıyorum
Çocuklarım: Çocuklarım yok
Çocuk isteğim: Tanrı nasib ederse
Eğitim durumu: Üniversite
İşcilik durumum: Işyar
Mesleğim: Eğitim
1. yabancı dilim: İngilizce
2. yabancı dilim: Diğeri
Diğeri dilim: Diğeri
Kişiliğim: Güvenilir
Din
Akımım: Sünni
Dini yaşamım: Uygulamaya çalışıyorum
Başörtü takıyormusun yada başörtülü birisini mi arıyorsun?: Hayır
Sakalın var mı yada sakallı bir jigolo mi arıyorsun?: Hayır
Namazım: Kılabıldiğim kadar
Orucum: Evet, oruç tutuyorum
Kur’an okur musun?: Kimi süre
Haccım: Hayır
Gıdalardaki katkı maddelerine dikkat eder misin?: Evet
Dinini değiştirdin mi?: Hayır
Aile değerleri: Orta
İlgi alanları
Favori seyahat mekanlarım: Kent turu, Deniz yolculuğu
Favori literatürüm: Diğeri
Hobilerim: Müzik
Alışkanlıklar
TV alışkanlıkları: Haberler, Diziler

evlilik Şekeri
Mobil söyleşi odalarının ve söyleşi sunucumuzun bünyesinde olan her insana söyleşi tadı , muhabbet isminde ne var ise sizler ile birlikte olsun. Sevinçlerimizin paylaşılma noktası , duyguların tam ortası , söyleşi in merkez noktası söyleşi serüvenimizden en güzel yarınlara kavuşmanızı diliyoruz. Soyle mek isteiğimiz ne var ise umarız sizlerde o nokta üstünde yoğunlasıo söyleşi akışımıza desteklerinizi sunarsınız. Bizim mekan ımızda yok, yok tur dostlar. Bizim mekan ımızda kelebek misali söyleşi , bizim mekan ımızda dostluk hitabinda muhabbet , bizim mekanımızda tam aradığınız her şey mevcuttur. Kabiliyetinizde admin lik var ise söyleşi sunucu sahibimizden admin olmak için destek alabilirsiniz. Söyleşi mekan ımızda op , sop , admin alımlarımız parasız olup parasızdır. Sadecr yetkili arkadaşlarımızda istediğimiz usere saygı ve haklı haksız ayrımında taraf tutmamanızdır. Sizler bu şekilde söyleşi sunucumızda admin , op , sop olabilirsiniz.
 
SOHBET KURALLARINDA OLMASSA OLMAZ OLAN KURALLAR NEDİR..
 
Söyleşi kurallarııjda eğer eğer eğer eğer eğer olmazsa olmaz yalnız başı çeken saygı , peşinden ise sevgidir. Saygısız bir topluö ve topluluk olması olanaksız. Bu yüzden karşımızdakilere saygı etmrk kendimize saygı etmek anlamına gelir. Her toplumun ve her ferdin ayrı , ayrı mobil söyleşi sunucumuzda değişik görüş ve düşünceler olabilir. Düşünceye saygı şarttır unıtmayalım. Kıymetli dostlar her insana anlattığımız bu düşüncelerimiz hepimize gereksinim duyulan en güzel olan düşüncedir. Şimdiden saygı dolu günler , en güzel yarınlar esenlik luk dolu muhabbetler diliyoruz. Hoşça ve dostça kalınca.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir