Mobil Süper Evlilik Siteleri 

Mobil Süper Evlilik Siteleri 

Ben Nilay İki evladımla kendi ayakları üstünde durabilen biriyim.Öğretmenim yalnız mesleğimi yapmıyorum,aklım ve inancım bana mutlu ve rahat bir yaşam sunmuş olsa da yalnızlık Tanrı a mahsus.
Ne arıyorum: Şükürler olsun iki evladımla rahat bir yaşamımız var yalnız yalnızlık Tanrı a mahsus,erdemli edep ve haya sahibi aklı başlangıcında huzurumuza refah katacak bir can Yoldaşı arıyorum.Allahım her insanoğlunun hakettiği hakkıyla versin…
Görünüm
Mobil Süper Evlilik Siteleri
Boyum: 161 – 165 santimetre (63,1 – 65,0 inch)
Göz rengim: Kahverengi
Saç rengim: Kahverengi
Figürüm: Bir kaç kilo fazla
Ağırlığım: 66 – 70 kilogram (143.4 – 154.3 lbs)
Yaşam
Çağıl durumum: Boşanmış
Beslenmem: Sağlıklı besleniyorum
Sigara durumum: Hayır, daha ağzıma koymadım
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Türkçe
Egzersiz durumum: Düzgüsel
Kim ile yaşıyorsun?: Çocuklarımla yaşıyorum
Çocuklarım: Evet, iki çocuk
Çocuk isteğim: Güvenli değilim
Eğitim durumu: Üniversite
İşcilik durumum: Özgür meslek
Mesleğim: Eğitim
1. yabancı dilim: İngilizce
Kişiliğim: Güvenilir
Din
Akımım: Sünni
Dini yaşamım: Dinime bakılırsa yaşıyorum
Başörtü takıyormusun yada başörtülü birisini mi arıyorsun?: Hayır
Sakalın var mı yada sakallı bir jigolo mi arıyorsun?: Belirtmek istemiyorum
Namazım: Beş süre
Orucum: Evet, oruç tutuyorum
Kur’an okur musun?: Kimi süre
Haccım: Tanrı nasib ederse yakında
Gıdalardaki katkı maddelerine dikkat eder misin?: Evet
Dinini değiştirdin mi?: Hayır
Aile değerleri: Orta
İlgi alanları
Favori gezi mekanlarım: Aile tatili, Şehir turu
Favori literatürüm: Tarih
Hobilerim: Müzik, Sanat, Otomobil
Alışkanlıklar
TV alışkanlıkları: Haberler, Belgesel

                 
 
Mobil Süper Evlilik Siteleri 
amed Suriyeli bayanlar, amed evlilik, diyar Suriyeli bayanlar, Diyarbakır muhabbet söyleşi siteleri, Diyarbakır Suriyeli bayanlar sitesi, Diyarbakır evlilik sitesi, Diyarbakır evlilik, evlilik Diyarbakır, Diyarbakır cet, Diyarbakır, diyarbakirmuhabbet
Evlilik Sitelerinda Süpernecek  okadar şeyler varki. Bu etken lik olur. Evlilik akışı olur. Evlilik Siteleri nda mobil Evlilik mevzusu olur. Yiyecek tarifleri olur. Özetlemek gerekirse kısacası Süper mek istediksek fazlaca şey konuşulur Evlilik Siteleri nda. Her insanoğlunun mevzu açım  vakası farklıdır. Kimisi esenlik mevzusu işlemek ister. Kimisi arkadaşı ile askerlik anılarını anlatır. Kimileri yaşamış olduğu aşk ile iyi kötü anılarından dem vurgusu eder. Fakat her mevzuda birbirine saygısı yoksa kişilerin Evlilik ortamı terimi denen bir şey ortada kalmaz. Bu yüzden arkadaşın açmış olduğu mevzu hoşunuza gitmiyorsa Evlilik kanalında deilde ordan alıp özelde bu şekilde yapmamasını gerektirme ettiğini güzel bir ifade ile anlatırsa aradaki sorun sorunsuz şekilde ortadan kalkar dostlar. Evlilik ortamında soyle mek ve eklemek isteğimiz onca şey varken bazan Evlilik edesimiz olmaz ve Evlilik e katılmayız.
 
ZAMANSIZ OLAN DİYALOK BAZAN ZARARLI                      BAZAN İSE ZARARSIZDIR.
 
Zarar verici Evlilik deilde kişilere iyi mi yararlı Evlilik edeceğimizi düşünürsek her insana zarar yerine zararsız oluruz. Bazan Evlilik ortamı bizleri alır götürür uzaklara ve zarar görmeyiz. İşte bu şekilde bir ortamda olmanız için yararlı olacak mevzu ve tezleri arkadaşlarınıza paylaşın. Süpermek istediğimiz okadar şey varken kimi süre zarar veririm diye susarız. Ozaman kendimize süre ayırıp mobil de bizlere yararlı olacak olan içeriklere bakmakta yarar vardır. Tamamımız kendine özgü uslupla olursada olsun fakat karşısındakine saygı da kusursuz olsun. Kusuruz insan olmadığı benzer halde üzünce özür dilemesini bilmeliyiz. Dostlar öyleki süre gelirki geçmiş Evlilik arkadaslıklarımızı ve dostlarımızı ararız. Gün gelirki eskilerden kimseyi görmek istemeyiz. Buda insan oğluna özgü bir Evlilik uslubudur. Dostlar sizlere buradan veda ederken emek veren her insana ve aramızda olan siz saygı kıymet arkadaşlara teşekkür eder saygılarımızı sunarız. Sevgi saygı ile kalınca. Sevgili Ailesi..

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir