GEVEZE BAYAN

GEVEZE BAYAN

Ben Nebahat Almanyada Yaşıyorum. 32 yaşındayım, kısa sürede İslam’a geçtim ve iki küçük çocuğum var. 3 senedir iki oğlumla yalnızım ve bunu değişim yapmak isterim.
Ne arıyorum, ne istediğini bilen ve kendi ayakları üstünde olan sadık, esprili, dürüst, ergonomik ve akıllı bir jigolo isterim. İslam’dan ilkin bir yaşam olduğu gerçeğinden rahatsız olmamalı ve aslına bakarsan iki görkemli çocuğum var.
 
Dost, geveze ve türbanlı sevgili platformlarının, yaşamımız da ki yerini çoğumuz biliyoruz. Her duyguyu yaşayabildiğimiz, kimi süre üzülüp kimi süre güldüğümüz şu demek oluyor ki her şeyi barındıra bıldıgımız, keza yeni insanlarla tanıştığımız bir yerdir dost ve geveze ortamı. İnsanlar dost etmeyi sevilmiş olmasıyla birlikte, bulunmuş olduğu ortamın güvenilir ve seviyeli olmasını da ister. Ne olduğu belirsiz ya da kimler tarafınca yonetıldıgı muamma olan bir dost ortamın da bulunmayı hiçbirimiz istemeyiz. Geveze evren benzer halde bir platformda, tam da bu isteğe Gore bir yön vardır. Geveze evren, siz kıymetli üyelerimizin güvenli ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak nezih bir ortam kurmuştur. Geveze evren.Net Alışagelmişin haricinde yeniliklerle beraber, türbanlı sevgili ortamının haricinde sizi fazlaca değişik ve arkadaşın en dolu uçlarına getirmektedir. web‘in bizlere elde etmiş olduğu süratli erişim yardımıyla, Geveze, türbanlı sevgili ortamına kolaylıkla bağlanabilir, keyfinizi doyasıya çıkarabilirsiniz. Her insan yeni bir öğretim, yeni bir kazanımdır.

 
Yaşantımız süresince ne kadar fazlaca insan tanırsak, iyi ya da kötü tecrübe, edinim edebiliyoruz. Bunu da Geveze, dost ortamı vesilesiyle fazlaca kolay şekilde saglayabılıyoruz. Geveze ve dost ortamı, bir tek saatlerce türbanlı sevgili yapmanızı değil, sosyalleşmenin farkındalıgını da gösterir. Biz iyi mi ki, dışarı çıkmadan birileriyle konuşmadan sosyalleşemiyoruz. Bu nokta’da Geveze evren.Net sizlere sosyalleşmenin anlamını kazandırıyor. Sosyalleştikçe her gün, daha yeni bilgiler edinmiş ve tecrübe edinmiş oluruz. İnternet‘in yararlarından biri de bu olsa gerek. Boş saatleri değerlendirmek yerine, kendimiz için çokça kazanımlar elde ediyoruz. Extra olarak, eğlence alanlarımızdan günlük oyunlar oynayarak, sorular çözerek kendimizi geliştiriyor ve yeni şeyler öğreniyoruz. Küçük ufak küçük bir ihtimal gerçek hayatta DJ‘lif dediğimiz kavrama fazlaca uzağız. Fakat bulunduğumuz türbanlı sevgili platformunda bunu da en görkemli şekliyle yaşıyoruz. DJ‘lif yardımıyla Konuşma şeklimizi, diksiyonumuzu her geçen gün daha da iyi hale getirebilir, sevdiğiniz insanlara şarkılar gönderip hoş vakitler geçirebiliriz.
sizlere sundukları asla bu kadar değil.. Sürekli kendini yenileyen, ve siz kıymetli üyelerimizin istekleri amacı doğrultusunda hareket eden bir karı ortamı olmaya devam edecektir..
 
**
Hangi dostluk maddi imkanlarla devamlı hale getirilebildi ki. Dünya var oldu olalı asla kimse maddi karşılıkla halletmeye çalmış olduğu duygusal bağlardan hiçbir şey elde edememiştir. Oldukca sevdiğiniz kişilerin zor durumda kaldıkları süre yapabildiklerimiz hariç. Olmayan duygusallığı maddiyat penceresinden girerek haiz olmaya çalışmak tamamen hüsranla sonuçlanan girişimler halinde bizlere geri dönüş yapmıştır.
 
Aslına bakarsak şu şekilde düşünmek gerek. Biz Dost sitelerini sizler için tasarlayıp hizmetinize sunuyoruz. Şu demek oluyor ki dostluğunuza dostluk katmak pekiştirmek amacıyla. Ek olarak değişik bölgelerden yörelerden katılan kişileri de sizlerle buluşturup hoş Dost ve Muhabbetle kaynaştırıyoruz. Fakat sizlerden hiçbir maddi karşılık beklememeksizin. Tamamen Parasız Dost sitelerimizde sizin güzel süre geçirmeniz için çaba göstermekteyiz. Yalnız bu çabamızın sebebi Ira yaşamına sizlerden ilkin adım atmış olmamız ve bu deneyimleri sizlerle paylaşmak adına eylemlerdir. Biz 1990’lı yıllarda başladığımız Dost platformlarında gördüğümüz ilgiyi edindiğimizi dostlukları ve tüm deneyimleri sizin de yaşamanız ve bizim benzer halde gelecek nesillere bu deneyimleri gelişen teknolojik faaliyetleri göz önünde bulundurarak daha iyi koşullarda taşımanızdır. Biz sizlerle olmaktan fazlaca mutluyuz. Yeni insanoğlu tanımaktan. Yeni deneyimlerle kendimizi geliştirmekten fazlaca mutluyuz. Ne kadar toplumsal medya araçları gelişmiş değişmiş olsa da. İnsanlarımız değişik toplumsal medya ağlarını tercihler listesine eklese de. Hiçbir süre Dost Siteleri‘Nil yerini dolduramamıştır. Şu şekilde bir düşünün Sesli , Görüntülü ve yazılı Dost Siteleri olarak kendini geliştirmiş olsa da günümüz Ira alemi. Yazılı Dost’ın hiçbir şey yerini alamamıştır. Sebebi görmeden duymadan duygularla hissetme ve inanma gücümüzün kuvvetli oluşundandır.

Sizlerde bizimle birlikte Canlı , Coşku ve Coşku dolu Arkadaşa varsanız. Yeni bir dünya arayışındaysanız. Birçok kitleden değişik şekil ve yaşamda onslar tanımak istiyorsanız tek yapmanız gereksinim duyulan  adresini tıklayarak aramıza katılmanız olacaktır. Dünyanın en iyileri aramızda yok küçük ufak küçük bir ihtimal fakat dünyanın en merhametli insanlarının içinde sizde yerinizi alacağınızın garantisini verebilirim. Dost , Geveze , geveze dost , Muhabbet , Aşk ve daha yaşamak isteğiniz ne var ise sizleri bekliyor olacak tek yapmanız gereksinim duyulan bağlantı‘imimi tıklamak bu kadar kolay. Hamda hiçbir Ücret ve karşılık olmadan Parasız Dost sitelerimizde deneyimli ekibimizle sizleri bekliyor olacağız.
 
Etiketler: Bol miktarda oranda dost, türbanlı sevgili, Deli dost, Keyifli Dost, Geveze, geveze türbanlı sevgili, geveze dost, Geveze evren, mobil dost, Radyo geveze, Seviyeli Dost, dost siteleri

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir