|

Erkek arayan dul bayanların cep numarasına ulaş

Bazı insanların hayatındaki hatalar çok büyüktür ve onlara ömür boyu pişmanlık yaşatabilir. Ancak bazıları için bir hata, tamamen pozitif sonuçlar doğurabilir. Benim hayatım da bunlardan biri oldu.

May ayının ortasında, eşimi kaybettiğimde kendimi çaresiz hissettim. Yaşamaya devam etmek istedim ama yalnızdım ve hiçbir şey beni mutlu etmiyordu. O sırada bir arkadaşımın ağzından “jigolo” kelimesini duyduğumda kulağıma tuhaf geldi, ancak bu fikri düşünmeye başladım. Sonuçta, kimse beni görmezdi veya tanımazdı, değerimi ya da kişiliğimi önemsemek zorunda değildi. Sadece fiziksel ihtiyaçlarımı karşılamama yardımcı olacaktı.

Korkularımı yenmek için herkese anlatmak yerine, araştırmalar yapmaya başladım ve sonuçta uygun fiyatlı bir jigolo buldum. İlk deneyimimin ardından geri dönme isteği oluştu ve zamanla o adamdan hoşlandığımı keşfettim. Şaşırdım ama sevindim çünkü artık yanımda biri vardı ve bana iyi geliyordu. Ayrıca, ilişkimiz de tüm skandalous söylentilere rağmen oldukça değerliydi.

Ama bir gün, jigolomdan haber alamadım ve onu arayıp mesaj bıraktığım halde geri dönmedi. Korktum ve başka biriyle ilgilenmeye karar verdim ama sonra beklenmedik bir şekilde ortaya çıktı ve özür dilemek için geldi. Beni kaybettiği zamanlarda, beni eksotik tatillere götürdüğünü ve hayatında hiçbir şeyin benimle geçirdiği zamandan daha önemli olmadığını anladı.

Bazı insanlar farklı ihtiyaçlara sahiptir ve kimseye hesap vermeleri gerekmez. Ancak bizler de hala insanoğluyuz ve sevilmek, desteklenmek ve mutlu edilmek ister

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir