Bursa Yıldırım Jigoloları

Bursa Yıldırım Jigoloları

Bursa Yıldırım Jigoloları
Ben de yanlış anlamasın diye gel bende kal demem fakat içten içe de bende Yıldırım Jigolo kalmasını deli benzer şekilde isterim. Bigün gene  Yıldırım Jigolo geldiği zaman finallerim yeni bitmişti. İnanılmaz rahatlamıştım 3 gün de iş yoktu serbesttim, derhal onu almaya Bursa Yıldırım Jigoloları gittim.
Bu durumdan hep rahatsız oluyordu ben taksiyle gelirim. Zahmet etme diye fakat uçağının saatini öğrenip o indirilmiş olduğu zaman onu karşılamaya gidiyodum. Gene o şekilde yaptım bu sefer bilet bulamamış birazcık geç saatte geldi akşam 9da onu aldım ve bi bölgelere yiyecek yemeye gittik.
Bursa Yıldırım Jigoloları
Kardeşim rakı da içeriz değil mi diye sordu içeriz naturel olarak abicim ayıpsın dedim. Oturduk dertleştik muhabbet ettik özge çalmış olduğundan erken uyurdu hep saat 12 benzer şekilde aradı. Keyfiniz iyi mi gençler napıyosunuz diye birazcık konustuktan sonrasında tamam oldukça içmeyin ben uyuyorum dedi.
İyi eĞlenceler diledi ve telefonu kapattı söylediğim benzer şekilde aklında asla art niyet yoktu. Hakan abiyle rakımız bitti hesabı ödedi ve kalkarken dur bakalım şu arkadaşı bi arıyım. Daha haber vermedim dedi. Bursa Yıldırım Jigolo aradı hadi yaaa falan diyodu telefonda noldu abi sorun mu var dedim.
Dost şehir dışındaymış güzelim buralardaki ilk otele atıver beni dedi. Abi dedim saçmalıyosun şu an cok alınırım bana geliyosun dedim. Ya hayır dedi olur mu o şekilde Yıldırım Jigolo şey iki kız yaşıyorsunuz arkadasın huzursuz olur rahat edemem ben, abicim dedim o evde deĞil aslına bakarsanız.
Hem evde olsa da oldukça uyumlu bü kızdır sorun etmez itiraz istemiyorum aynı. Durumda olsam sen beni otele bırakır mıydın dedim ve zorla ikna edip onu evime götürdüm. Bursa Yıldırım Jigoloları

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir