Bursa Mudanya Jigoloları

Bursa Mudanya Jigoloları

Bursa Mudanya Jigoloları
Gülümseyerek sarıldım ona. Ayrıca eve geldiğimizde üstümüzü Mudanya Jigolo değiştirmiştik onda şort tişört bende de altımda gri bir tayt üstümde kısakollu crop top bir tişört vardı göbeğim Bursa Mudanya Jigoloları çıktaydı.
Sarılmamız birazcık uzun sürdü bilerek çekilmiyordum onun da çekilmesini istemiyordum birden elinin saçlarıma gittiğini fark ettim saçlarımı boynumu okşuyordu. Usulca art niyet aramadım ondan sonra eli sırtıma doğru indi okşamaya devam ediyordu.
Bursa Mudanya Jigoloları
Hosuma gitmeye baslamıştı fakat çekilemiyordum yanlış bi hareket yapmış olup onun geri çekilmesini sağlamaktan korkuyordum bu gece hayallerim gerçek olmalıydı. Eli birazcık Bursa Mudanya Jigolo daha indi bu sefer kalçamın üstündeydi o an artık anladım devamında cok güzel şeyler yaşanacaktı.
Ok yaydan cıkmıştı artık ateşimiz bizi yakıp kavuruyordu resmen enerjimiz odaya yayılmıştı. Biliyordum orda yalnız bedenen değil ruhen de sevişecektik dünyanın en tutkulu öpüşmesini yaşadık birbirine senelerdir kavuşamayan hasret çeken iki aşık şeklinde hasretle öpüşüyorduk.
Bedeni cayır cayır yanıyordu ellerim boynunda geziyordu onu öperken üzerine cıktım onu öpmeye devam ederken tişörtünü cıkardım dövmeli kaslı güzel Mudanya Jigolo vücudu karşımdaydı uzun uzun dokundum bi taraftan o taytın üstünden iri kalçalarımı okşayarak kalkmış yarağına sürtü.
Vapur sağlıyordu kucağında git gel yaparak onu öpmeye devam ediyordum. Kucağından kalkıp dayanamayarak şortunun üstünden yarrağını okşama. Ya basladım şortunu cıkardım ve boxerın üstünden dudaklrımı değdirerek yarağını emiyordum. Bursa Mudanya Jigolo

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir