Bursa İnegöl Jigoloları

Bursa İnegöl Jigoloları

Bursa İnegöl Jigoloları
Sonrasında cıkardım mest olmuş bir bicimde beni izliyordu bacaklarının İnegöl Jigolo arasındaydım ve gözlerinin icine bakarak yarağını taşaklarını yalıyordum. Hatta dilimi daha derinlere götürüp göt deliğini yalama. Ya baslayınca titremeye başladı cok zevk Bursa İnegöl Jigoloları almıştı.
Göt deliğini yalarken yarağını elimle okşuyordum dur dedi bu şekilde bosaltıcaksın beni ve derhal beni altına aldı tişörtümü cıkardı sütyenimi cıkardı. Göğüslerimi emmeye okşamaya basladı taytla kalmıştım altında tek bacağımı havaya kaldırıp ayaklarımın parmaklarını emdi.
Bursa İnegöl Jigoloları
Bi taraftan da bas parmağıyla taytın üstünden amcığıma baskı uyguluyordu sonrasında bacak arama girdi tAytın üstünden am deliğimi koklaya koklaAya burnunu sürtmeye başladı. Kokun muhteşem diyerek devam etti sonrasında taytımı ve tangamı cıkarıp amcığıma yumuldu.
KoklaYa koklaya köpek benzer halde yalıyordu iyice yaladıktan sonrasında oturdu ve beni kucağına aldı görkemli yarağını amcığıma dayadı ve omuzlarımdan bastırıp tek hamlede Bursa İnegöl Jigolo icime girdi,
-harikasın abii harikasınn
-asıl sen harikasın ceyda gecelerimi oldukca süsledin ve şimdi içindeyim
-ahh abi ben de seni oldukca düşündüm ve şimdi icimdesin yarağını içimde hissediyorum en derinimdesin ve bu cokkk güzell
-seni sikmek muhteşem güzelim sen harikasınn
– beni sikmen muhteşem abii durmaa kökle daha süratli sik benii
-ahhh ceydaaa
-ablamı da bu şekilde mi sikiyosunn
-evet fakat seni sikmek daha zevkli görkemli bir İnegöl Jigolo vücudun var
-en cok neyii hayal ettin. Bursa İnegöl Jigolo

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir