furkan manisa

Estimated read time 1 min read

Selam dul bayanlar nasılsınız Ben Furkan Manisa ilinde ikamet ediyorum jigolo kiralama işi yapıyorum.Tecrübeli, ne yaptığını bilen bir jigolo ile daha önce tanıştığınızı hiç ama hiç sanmıyorum. Uzun yıllardır yaptığım bu işte formda kalmak için her gün çalışmaktayım. Kendimi işimi adadığım söylenebilir.

Bakımlı, iyi giyimli, bir o kadar da performansı yüksek bir erkeğim. Eşinizden sıkılmış olabilirsiniz. Yalnız veya eşinizle beraber mutlu dakikalar geçirebiliriz. Benimle iletişim kurmanız kâfidir. Gerisini ben zaten kolayca hallederim. İster sizin, ister benim evimde veya sizin belirlediğiniz bir otel odasında sizinle birlikte olmaya hazırın. Tek yapmanız gereken numarayı çevirmek.

ilanlar

Yazar Gönderisi

2Comments

Add yours
  1. 1
    Emre

    Baya yakisiklisiniz ama ben erkeğim yakisikliyimda ama kısmetim mi kapalı iş durumundan mi bilemedim bi türlü bi kadınla ilişkim olmadı düzgün ben olgun ve ne istediğini bilen bayanlarla olmak istiyorum size yazmamın amacı acaba bende üye olsam buraya bi şeyler olur mu diye rahatsızlık verdiğim için özür dilerim tekrar

+ Leave a Comment