fuat kayseri

Estimated read time 1 min read

Selam ben Fuat Kayseri ilinde yaşıyorum jigolo işiyle meşgulüm,Benimle birlikte uzun süreli ilişkilere hazırlıklı olun. Sıradan jigololara asla benzemem. Diğer sıradan jigololar tek gecelik veya birkaç gecelik hizmet sunarken benimle birlikte olanlar ise bunun tam tersine şahit olur. Bir kez benimle olan defalarca istemeye devam eder.

Bu yüzden belli bir program dâhilinde ilişkilerimi yürütürüm ve sabit müşterilerim olur. Aynı anda 7 kişiyi geçmeyen müşteri sıralamam arasında yer almak istiyorsanız bana yazın ve sıranızın gelmesini bekleyin. Buna değeceğini görecek ve zevk alacaksınız.

ilanlar

Yazar Gönderisi

2Comments

Add yours
  1. 1
    Murat

    Merhaba Murat ben Kayseri merkezde yalnız yaşıyorum 27 yaşında 180 boyunda 78 kiloyum kendini bilen temiz bakımlı bayanlarla tanışmak sohbet etmek istiyorum ama ne istediğini bilmeyen tripli kendini beğenmişler kesinlikle uzak dursun her anlamda mutlu olmak yaşamak istiyorum diyorsanız arayın Kayseri’de üzerime tanımıyorum iddalıyım!!!!

  2. 2
    Murat

    Merhaba Kayseri merkezdn murat ben 1.80 boyunda 78 kilo da 28 yaşındayım herşeyden önce gizlilik sartiyla ne aradığını bilen temiz dürüst bakımlı anlayışlı bayanlarla tanışmak istiyorum ilişkide sınır tanımadan hoş güzel vakit geçirmek isterseniz arayın özele açık Not büyük düşünüyorsanız emin olun üstüne tanımam 19 kalın

+ Leave a Comment